اخبار

در آستانه هفته دولت صورت پذیرفت :

افتتاح وبهره برداری از سه خانه فرهنگ کار و تلاش در واحدهای تولیدی استان البرز

افتتاح وبهره برداری از سه خانه فرهنگ کار و تلاش در واحدهای تولیدی استان البرز
در آستانه هفته دولت سه خانه فرهنگ کار وتلاش در سه واحد تولیدی در استان البرز با حضور مدیر امور اجتماعی و رفاه ومسئولین حوزه فرهنگی و ورزشی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان افتتاح شد.

صابر میدان میری مدیر امور اجتماعی ورفاه این اداره کل در خصوص افتتاح این سه خانه فرهنگ کار وتلاش گفت : خانه‌های فرهنگ کار و تلاش با هدف ترویج فرهنگ اسلامی و برگزاری اقدامات فرهنگی وبرگزاری مناسبت‌های مذهبی در مجموعه‌های تولیدی صنعتی و به منظور فراهم‌کردن اوقات فراغت کارگران ایجاد شده است.

وی تصریح کرد : با ایجاد خانه های فرهنگ کار و تلاش، گامی مهم در توانمندسازی نیروی کار از لحاظ روحی و جسمی، ایجاد و تقویت نشاط اجتماعی، تقویت فرهنگ دینی در راستای بهبود انجام کار و ترویج سبک زندگی اسلامی، ترویج فرهنگ کار شایسته و فرهنگ کار و کار آفرینی، تقویت زمینه های ابتکار و خلاقیت نیروی کار و ارتقای روحیه همکاری و تعالی معنویات در کار برداشته خواهد شد.

همچنین در این افتتاحیه که در شرکت های سیمان آبیک در نظر آباد،شکلات فرمند در ساوجبلاغ و نیک کالا در شهرک صنعتی بهارستان کمالشهر کرج برگزار شد؛ رابطین فرهنگی این واحدهای تولیدی جهت هماهنگی با حوزه امور فرهنگی ورزشی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی ازسوی مسئولین این اداره تعیین شدند.

۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۴۲