اخبار

پیام مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت هفته دولت

پیام مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت هفته دولت
حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت فرارسیدن هفته دولت پیامی صادر کرد .

متن پیام مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز به شرح زیر است :

 

بسمه تعالی

هفته دولت یاد آور یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر است که الگوهای جاودانه خدمت صادقانه به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشند.

این شهیدان بزرگوار، در مسیر عدالت طلبی و حق جویی تا پای جان در سنگر مقدس خدمت به انجام وظیفه پرداختند و تجلی باشکوهی از تعهد صادقانه و فعالیت خالصانه را به منصه ظهور گذاشتند و قطعا خون پاک ایشان مهر باطلی بر نیات شوم دشمنان این انقلاب کویبده و سبب تحکیم بیشتر ریشه های شجره طیبه انقلاب اسلامی ایران شد.

هفته دولت نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی که این وحدت و تلاش سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران عزیز را به دنبال خواهد داشت و در این راستا چه نیکوست که دولتمردان و خدمت گزاران به مردم غیور ایران زمین برای ادامه دادن راه شهیدان والا مقام عزم خود را جزم نموده، برای ساختن ایرانی مقتدر، استوار ، آباد گام بردارند.

بی شک اقدامات و فعالیت های دولتمردان در مسیر بهبود شرایط اقتصادی، رفاه و آسایش جامعه و با هدف کاهش مشکلات مردم در عرصه های گوناگون با وجود تحریم های ظالمانه ؛مرهون تلاش ها و زحمات بزرگ خدمتگزارانی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در نقاط مختلف میهن اسلامی مشغول انجام خدمت هستند.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والا مقام دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت را به همه دولتمردان و کارمندان، بویژه کارگزاران و کارمندان خدوم دولت در استان البرز تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی و ادامه راه شهیدان سرافراز و خدمت صادقانه به مردم شریف استان از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۴۰