اخبار

آغاز پویش ایران همدل در استان البرز

آغاز پویش ایران همدل در استان البرز
مدیرکل بهزیستی استان البرز از آغاز پویش ایران همدل از از عید غدیرخم تا پایان ماه صفر خبر داد و گفت : این پویش که با شعار ((از همدیگر گره گشایی کنیم)) در البرز راه اندازی شده است در راستای حفظ و ارتقای سلامت افراد نیازمند با اولولیت تامین کمک هزینه معیشتی، اقلام آموزشی، وسایل بهداشتی و درمانی آغاز گردید.

اسداله حیدری گفت : این پویش در فاز اول با نام همدلی مومنانه در ماه مبارک رمضان اجرا شد و در این مرحله که از عید غدیرخم تا پایان ماه صفر می باشد همگام با سایر دستگاه های فعال این حوزه مرحله دوم طرح با ((نام ایران همدل)) آغاز گریده است.

مدیرکل بهزیستی استان البرز افزود راه های همدلی توسط آحاد مردم و خیرین از طریق واریز به شماره کارت ۶۲۷۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ یاکد  *۱۴#  بخش نیکوکاری نرم افزارهای آپ و سکه، ۷۸۰، تاپ، همراه کارت، ۷۲۴، ستاره یک، صاپ، فون پی، پات، سیگنال امکان پذیرخواهد بود.

اسدالله حیدری هدف از ایجاد  این پویش را حمایت  از افراد تحت پوشش بهزیستی استان که با شیوع بیماری کرونا ویروس، دچار آسیب های شغلی و معیشتی شدند عنوان کرد و افزود : با توجه به شرایط کنونی، حضور مومنانه مردم عزیز کشورمان در این پویش می تواند  باعث کمک رسانی بیشتر و شایسته تری به افراد نیازمند گردد و موجب شکل گیری  یک نهضت مردمی شود.

وی در پایان گفت : مردم نیک اندیش و نوع دوست البرزی می توانند با مراجعه به اداره کل بهزیستی استان و یا ادارات بهزیستی شهرستان های تابعه البرز، کمک های غیرنقدی خود شامل نذورات و بسته های معیشتی را جهت اهدا به خانواده های تحت پوشش بهزیستی و سایر نیازمندان تحویل نمایند.

۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۰:۵۵
روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز |