اخبار

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز خبر داد :

بهره مندی رانندگان حمل ونقل مسافر درون وبرون شهری از تسهیلات 6میلیون تومانی مشاغل آسیب دیده از کرونا

بهره مندی رانندگان حمل ونقل مسافر درون وبرون شهری البرز از تسهیلات کرونا
مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز از امکان بهره مندی رانندگان ناوگان حمل ونقل مسافر درون شهری و برون شهری البرز از تسهیلات 6 میلیون تومانی مشاغل آسیب دیده از کرونا خبر داد.

حسین فلاح نژاد با توضیح این مطلب اظهار داشت : به دنبال شیوع ویروس کرونا فعالیت بسیاری از صنوف و کسب و کارها به ویژه مشاغل خدماتی مختل و دچار مشکل شد بر این اساس دولت با هدف حفظ اشتغال موجود در بنگاه ها و حمایت از صاحبان مشاغل؛ تسهیلاتی برای مشاغل آسیب دیده از کرونا از طریق ثبت نام در سامانه کارا تعیین کرد.

وی با اشاره به اینکه رانندگان  ناوگان حمل ونقل مسافر دورن شهری و برون شهری نیز شامل این تسهیلات می شوند گفت : با توجه به اعطای تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا از سوی دولت ، کلیه رانندگان ناوگان حمل ونقل مسافر برون شهری ودرون شهری استان البرز نیز می توانند با مراجعه به سامانه کارا به آدرس kara.mcls.gov.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده و در مرحله بعد پس از تایید شرایط ؛ به بانک عامل تعیین شده مراجعه و از تسهیلات شش میلیون تومانی مشاغل آسیب دیده از کرونا بهره مند شوند.

شایان ذکر است بدلیل کاهش سفرها و مسافران در بین شهرها به دلیل بیماری کرونا رانندگان از پیامد این بیماری آسیب بسیاری دیده اند و به این منظور ستاد ملی مقابله با کرونا این تسهیلات را برای این مشاغل نیز در نظر گرفته است.

۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۷