اخبار

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز خبر داد :

برگزیدگان جشنواره تعاونی های برتر استان در سال 99 از طریق سامانه هوشمند تعاونی های کشور انتخاب می شوند

انتخاب جشنواره تعاونی های برتر سال 99 از طریق سامانه هوشمند بخش تعاونی کشور
حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز از انتخاب تعاونگران برتر در جشنواره تعاونی های برتر استان سال 99 از طریق سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور خبر داد.

مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز با اعلام این مطلب گفت : در راستای شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم نمودن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی و نمونه‌پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی ، جشنواره تعاونی‌های برتردراستان و کشور هر ساله با حضور مقامات کشوری واستانی ،  تعاون گران، پیشکسوتان بخش تعاون در شهریور ماه برگزار می شود.

وی در خصوص اجرای فرآیند جدید انتخاب تعاونگران برتر استان وکشور برای حضور در جشنواره تعاونی های برتر سالجاری تصریح کرد : فرایند انتخاب تعاونگران در سالجاری جهت جشنواره تعاونی های برتر سال 99 به شکل الکترونیکی و در سامانه هوشمند و جامع بخش تعاون کشور انجام می پذیرد به نحوی که در ابتدا تعاونگران استان و کشور می بایست از تاریخ 9 تیر تا 9 مرداد نسبت به بهنگام سازی اطلاعات تعاونی خود در سامانه هوشمند تعاون به آدرس https://taavoni.mcls.gov.ir اقدام نمایند.

وی افزود : پس از اتمام تاریخ بهنگام سازی اطلاعات ؛ فرایند داوری ،اعلام رتبه اولیه، فراهم شدن امکان اعتراض تعاونگران به رتبه وتکمیل پرسشنامه های لازم در سامانه هوشمند وجامع تعاونی جهت نهایی شدن فرايند ثبت نام جشنواره تعاونی برتر از تاریخ 10 مرداد تا 20 مرداد سال 99 آغاز خواهد شد .

فلاح نژاد ادامه داد : صحت سنجی مدارک و مستندات اعلام شده از سوی تعاونگران از تاریخ 21 تا 25 مرداد انجام پذیرفته و  امتیاز ورتبه نهایی و تعاونی های برتر استانی و ملی در تاریخ 26 مرداد اعلام می گردد و از تعاونی های برگزیده در هفته تعاون در شهریور ماه تجلیل بعمل می آید.

وی خاطر نشان کرد : تمامی مراحل انتخاب تعاونگران برتر امسال بصورت الکترونیکی خواهد بود و تمام انتخاب ها از طریق اطلاعات بارگذاری شده در سامانه هوشمند تعاونی ها انجام می پذیرد.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز در پایان رویکرد جشنواره تعاونی های برتر سال 99 را متفاوت تر از سال های گذشته خوانده و گفت : شاخص ها ومعیارهای شناسایی تعاونگران در سالجاری با مشارکت علمی جهاد دانشگاهی و وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی تهیه وتنظیم گردیده و نوآوری سازمان یافته مناسب ومفیدی در فرایند و نحوه برگزاری جشنواره سال 99 روی داده است.

شایان ذکر است برنامه های هفته تعاون هر سال از 13 تا 19 شهریور ماه در استان و کشور انجام می پذیرد.

 

۹ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۴۵