اخبار

در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز مطرح شد : البرز همچنان رکورددار پرداخت تسهیلات رونق تولید است

البرز همچنان رکورددار پرداخت تسهیلات رونق تولید است
جهانگیر شاهمرادی معاون هماهنگ امور اقتصادی استانداری البرز در جلسه ستاد تسهیل ورفع موانع تولید استان گفت : استان البرز با پرداخت ۲۰۲۴۹ میلیارد ریال همچنان رکورددار پرداخت تسهیلات رونق تولید است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز با بیان این مطلب در حاشیه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: از مرداد ماه سال 98 تا تیرماه سال جاری 237 فقره با اعتبار 20249 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان واحدهای تولیدی پرداخت شده است.

جهانگیر شاهمرادی افزود: در حوزه تسهیلات نوسازی و بازسازی نیز با پرداخت 1516 میلیارد ریال در قالب 60 فقره استان البرز رتبه دوم کشوری را دارد.

این مسئول با اشاره به اینکه در تسهیلات تبصره 18 نیز 53 فقره تسهیلات به میزان 4008 میلیارد ریال پرداخت شده است، خاطر نشان کرد: در این حوزه نیز استان البرز رتبه سوم کشوری را دارد که امیدواریم با همکاری بانک ها بتوانیم یاریگر صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی استان در امر تولید باشیم.

وی با مثبت ارزیابی کردن جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که بصورت مرتب و هفتگی برگزار می شود، یادآور شد: خوشبختانه با حمایت دکتر شهبازی استاندار محترم البرز در سالی که مزین به سال جهش تولید است، بسته اقتصادی استان با هدف حمایت از تولیدکنندگان تهیه و تدوین شده است که می تواند راهگشای تولیدکنندگان باشد.

شایان ذکر است در این جلسه 8 پرونده متقاضیان واحدهای تولیدی و صنعتی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تدابیر لازم جهت رفع موانع تسهیلاتی آنان اتخاذ شد.

حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز نیز در جلسه ستاد تسهیل حضور داشت.

۲۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۳۰
اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز |