اخبار

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز در گفتگو با خبرنگار صدا وسیمای استان در روز جهانی تعاون: تخفیف ۲۰ درصدی مالیات شرکت‌های تعاونی در البرز

تخفیف ۲۰ درصدی مالیات شرکت‌های تعاونی در البرز
حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان روز سه شنبه 18 تیر در گفتگو با خبرنگار صدا وسیمای استان در روز تعاون از تصویب و اجرای تخفیف ۲۰ درصدی مالیات شرکت‌های تعاونی در البرز خبر داد.

مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان در این گفتگو اظهار داشت : استان بیش از هزار تعاونی فعال مسکن، کشاورزی و صنعت دارد که به صورت مستقیم برای 10هزار نفر اشتغال ایجاد کرده اند.

حسین فلاح نژاد افزود: در حوزه فعالیت تعاونی ها معافیت های بیمه ای هم مصوب شده اما به دلیل محدودیت در تامین اعتبار اجرای آن به تعویق افتاده اشت.

وی گفت: حمایت از تعاونی های دانش بنیان با محوریت فعالیت جوانان، افزایش شفافیت در فعالیت تعاونی ها، توجه به تعاونی های زنان و توجه به تعاونی های حوزه معلولین و اقشار آسیب پذیر از اولویت های ماست.

تعاونی شیوه‌ای اقتصادی، اخلاقی و انسانی برای رشد اقتصادی، تولید اشتغال و توسعه اجتماعی است و به اعتقاد بسیاری از کارشناسان، شیوه تعاونی با توجه به اصول و ارزش‌های آن، تأثیر مهمی بر روند توسعه اقتصادی، اجتماعی و اخلاقی جامعه دارد.

تعاون موجب تقویت احساس تعلق اجتماعی و تعامل می شود که به عنوان شیوه ای اقتصادی- اجتماعی می تواند نقشی موثر در روند توسعه استان و کشور داشته باشد.

۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۱