اخبار

معاون استاندار و فرماندار کرج : بهبود اشتغال خدمت به کشور است

جلسه بررسی مشکلات شهرک صنعتی بهارستان در البرز
معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج در جلسه بررسی مشکلات شهرک صنعتی بهارستان در روز پنجشنبه 29 خرداد ، رونق تولید و بهبود اشتغال را خدمت به کشور و نظام عنوان کرد و گفت: در شرایط حساسی که دشمن اقتصاد ما را نشانه گرفته است تنها مفر از وضعیت موجود اجرای راهبردهای اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، «غفور قاسم پور»   در جریان حضور در شهرک صنعتی بهارستان ضمن بررسی مشکلات و دغدغه های بخش صنعت و تولید با بیان اینکه دشمن حوزه های اقتصادی را در جنگی تمام عیار نشانه گرفته است، اظهار داشت: علیرغم اینکه در حوزه های مختلف موفقیت های چشمگیری داشته ایم اما بخش اقتصادی با حساسیت ویژه ای مواجه است و چالش هایی را فرا رو دارد که تنها مفر آن اجرای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی است.

وی با بیان اینکه بی دلیل نبوده است که رهبر معظم انقلاب یک دهه را با موضوع اقتصاد و تولید نامگذاری سال قرار داده اند،افزود:  این نامگذاری ها برای تقویت اقتصاد کشورمان بوده است. 

معاون استاندار گفت: یکی از سیاست های دولت نیز اجرای راهبردهای اقتصادی مقاومتی و مشارکت مردم در اقتصاد است.

فرماندار کرج با بیان اینکه در شرایط حساسی قرار داریم، ادامه داد: با وحدت ، اتحاد و انسجامی که در ملت ایران وجود دارد از این شرایط نیز عبور خواهیم کرد. 

معاون استاندار همچنین با بیان اینکه شهرک صنعتی بهارستان یکی از شهرک های فعال و پویا در سطح کشور است و روز به روز توسعه و فعال تر از قبل است، افزود: با توجه به دغدغه هایی که دولت محترم و دکتر شهبازی استاندار محترم در رابطه با رفع موانع و رونق تولید و اشتغال دارند،لذا بسترها را برای توسعه هر چه بیشتر خطوط واحدهای صنعتی این مجموعه  تولیدی فراهم خواهیم کرد. 

معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج در پایان به اتفاق جمعی از مسئولان از تصفیه خانه شهرک صنعتی بهارستان نیز بازدید بعمل آورد.

۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۳
روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج |