اخبار

با حضور تعاون گران و اعضای اتاق تعاون استان البرز ؛ جلسه تشریح وتبیین شیوه نامه اعطای تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا در بخش تعاون برگزار شد

تبیین شیوه نامه اعطای تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا در بخش تعاون
جلسه تشریح وتبیین شیوه نامه اعطای تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا جهت بخش تعاون روز سه شنبه مورخ 27 خرداد با حضور حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی ، محمد مختاری رئیس اتاق تعاون ونیز اعضای این اتاق و تعدادی از تعاون گران استان در اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی برگزار شد.

 دراین جلسه ابراهیم شادمهر مدیر امور اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار استان در خصوص ضرورت هدایت وپاسخگویی به متقاضیان و صاحبان کسب وکار آسیب دیده از کرونا در جهت دریافت تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا توضیحاتی را ارائه نموده و بر اجرای صحیح شیوه نامه در جهت پاسخگویی به درخواست های متقاضیان ثبت نام شده در سامانه کارا در بخش تعاون تاکید کرد.

وی همچنین در ادامه نسبت به توضیح در خصوص جزئیات نحوه اجرای مفاد شیوه نامه اعطای این تسهیلات به متقاضیان در 14 رسته شغلی مصوب وزارت تعاون ،کارورفاه اجتماعی برای اجرا از سوی تعاون گران و اعضای اتاق تعاون حاضر در جلسه اقدام نمود.

 همچنین در این جلسه در خصوص مشکلات تعاونی های حمل ونقل استان با حضور مسئولین این تعاونی ها نیز مواردی مطرح واز سوی مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان البرز راهکارهایی بیان شد.

 

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۴۴