اخبار

حمایت ویژه بانک توسعه تعاون استان البرز از شرکت های شهرک صنعتی اشتهارد در سال جهش تولید

حمایت بانک توسعه تعاون استان البرز از شرکت های شهرک صنعتی اشتهارد
بانک توسعه تعاون استان البرز از شرکت های شهرک صنعتی اشتهارد به عنوان یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی کشور به صورت ویژه حمایت میکند.

علی غیاثی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان البرز در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی اشتهارد گفت حمایت از شرکت های فعال مستقر در شهرک از اولویت های بانک بوده و مجموعه مدیریت بانک همواره پشتیبان شرکت های صنعتی میباشند.

وی طی بازدید از شرکتهای کارتن خورشید، داروسازی فندا،چرم ستاره وطن و ..... اظهار داشتند شرکت های فوق از مشتریان قدیمی و ثابت بانک میباشند و سالهای متمادی از خدمات ویژه بانک توسعه تعاون استفاده نموده اند که بحمدلله با ارائه خدمات مطلوب به این عزیزان شاهد رونق و جهش تولید و افزایش شاغلین شرکت های فوق میباشیم و همیشه در کنار آنها هستیم.

وی با بیان اینکه بیش از 700 واحد فعال در شهرک مشغول به فعالیت میباشند که سبب شده این شهرک به یکی از قطب های مهم صنعتی کشور تبدیل شود که نیاز به سرمایه گذاری و حمایت ویژه دارند و با توجه به جایگاه و رسالت سیستم بانکی کشور در زمینه حمایت از تولیدبه ویژه در سالی که توسط مقام معظم رهبری به سال جهش تولید نامگذاری شده،  این بانک عزم خود را جزم نموده تا جایگاه ویژه ای در میان حامیان شهرک صنعتی اشتهارد داشته باشد.

غیاثی همچنین اظهار داشت بانک توسعه تعاون استان البرز با تمام توان و ظرفیت آماده ارائه خدمات مالی و اعتباری به شرکت های مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد و سایر شهرک های صنعتی استان میباشد تا شاهد پیشرفت روز افزون استان و افزایش سرانه اشتغال در جهت افزایش توان تولید آنها باشیم.

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۶
بانک توسعه تعاون استان البرز |