اخبار

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز : وضعیت واحدهای تولیدی و صنعتی استان رصد شود

رصدوضعیت واحدهای تولیدی و صنعتی استان
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز بر رصد مرتب واحدهای تولیدی و صنعتی استان از سوی متولیان امر تولید و صنعت و فرمانداری شهرستان های استان تاکید کرد.

جهانگیر شاهمرادی با بیان این مطلب در نشست بررسی مشکلات دو واحد تولیدی استان اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و افزایش نرخ ارز و همچنین وضعیت تخصیص یا عدم تخصیص ارز نیمایی به واحدهای تولیدی باید وضعیت واحدها به دقت رصد شود.

وی افزود: پیش از اینکه واحدهای تولیدی و صنعتی با مشکلی در روند تولید مواجه شوند باید با دقت و بصورت سنجیده عمل شود تا در روند تولید مشکلی بوجود نیاید.

این مسئول با اشاره به اینکه همه مسئولان نظام تابع سیاست مقام معظم رهبری در خصوص تلاش در راستای تحقق شعار سال مبنی بر «جهش تولید» است، خاطر نشان کرد: بر این اساس حساسیت بالایی در خصوص رفع مشکلات واحدهای تولیدی وجود دارد بطوری که با هماهنگی دستگاه قضایی استان حتی در صورت تخلف مدیر واحد تولیدی، در کنار رسیدگی به تخلف مدیر، واحد تولیدی به فعالیت خود ادامه می دهد تا مشکلی در روند تولید و اشتغال کارگران بوجود نیاید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز یادآور شد: ارسال گزارش هفتگی رصد وضعیت واحدهای تولیدی و صنعتی استان از سوی فرمانداری های شهرستان های استان به دفتر معاونت اقتصادی جهت بررسی و رفع مشکلات ضرورتی است که باید بیش از پیش مدنظر قرار گیرد.

۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۶