اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت عید سعید فطر

پیام تبریک مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت عید سعید فطر
حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان البرز طی پیامی عید سعید فطر و حلول ماه شوال را به شهروندان و وجامعه کار وتلاش استان البرز تبریک گفت. ‎

 متن پیام تبریک مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان که به مناسبت عید سعید فطر صادر شد، به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ خَیْرَ مَا سَأَلَکَ بِهِ عِبَادُکَ الصَّالِحُونَ وَ أَعُوذُ بِکَ مِمَّا اسْتَعَاذَ مِنْهُ عِبَادُکَ الْمُخْلِصُونَ‌

رمضان ماه دلدادگی به پروردگار، ماه ضیافت الهی، ماه انس با قرآن و ماه رحمت و مغفرت به پایان رسید. عید فطر، عید مسلمین، عید توفیق دستیابی به طاعت‌ها و اطاعت‌ها و عید پیروزی اخلاص و عید بازگشت به فطرتی که زلال و خدایی است و جشن فطرت‌های پاکی است که در ماه مهمانی خدا به وصل و قربش نائل شده‌اند و در چشمه فیاض الهی رمضان؛ وجود خود را از غبارهای دنیوی زدوده‌اند و شایسته و سربلند از آزمون اخلاص و بردباری به سرمنزل توبه و بازگشت به درگاه خداوند یکتا رسیده‌اند تا در طلیعه ماه شوال؛ این بزم عظیم خداوند را شاکر باشند.

خوشا به حال کسانی که در پرتو فرصت نورانی ماه مبارک رمضان و در سایه شب‌های پرفیض قدر، توشه‌ای از تقوی برگرفته و با ذکر «الهم اهل الکبریاء و العظمه» به استقبال این عید فرخنده آمده‌اند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم قدرشناس و متدین استان البرز در ماه رمضان، عید سعید فطر را به تمامی هموطنان و مردم شریف این استان بویژه جامعه کار وتولید البرز تبریک وتهنیت عرض نموده و عزت، پیروزی و سربلندی ایران اسلامی و اتحاد ملت های مسلمان را از حضرت حق خواستارم.

۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۸:۳۰