اخبار

پیام تبریک فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز به مناسبت روز کارگر

پیام تبریک فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز به مناسبت روز کارگر
سردار سید یوسف مولایی در پیامی روز کارگر را به کارگران زحمت کش استان البرز تبریک گفت.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان  و به نقل از روابط عمومی سپاه استان البرز، سردار سید یوسف مولایی در پیامی روز کارگر را به کارگران زحمت کش استان البرز تبریک گفت.

متن پیام فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حیات یک ملت، مرهون کار و کارگر است.امام خمینی(ره)

کارگران از شریف ترین طبقات جامعه هستند، زیرا چرخش دست و بازوی آنها باعث چرخش چرخه های زندگی جامعه و امتداد رگه های حیات در مجاری هستی است. حضرت علی علیه السلام، عرقِ جبین می ریخت و در کِشتزار کار می کرد تا کارگران برخود ببالند که مولای آزاده شان نیز بر کارگری افتخار می کرد.

دستان پینه زده این قشر زحمت کش نشان از، جان فشانی آنان برای اعتلای ایران اسلامی است. دستانی که پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله آن را بوسید و فرمود: این دستی است که از آتش در امان است.

روز کاروکارگر یادآور کوشش و تلاش مردان و زنانی است که در کارخانه ها، واحدهای تولیدی، کارگاه ها،  معادن ،خانه ها و هر جای سرزمین مقدس ایران با کار خود به زندگی معنا و حرکت می بخشند و با کمترین بهره گیری، بیشترین خدمت و سودمندی را تقدیم جامعه می کنند.

بدون تردید امروزه برای آسایش خاطر و امنیت شغلی این قشر زحمت کش و ایجاد اشتغال برای فرزندان آنها باید برنامه ریزی اقتصاد کشور مبتنی بر ظرفیت های داخلی و قابلیت های منطقه ای باشد که الگوی اقتصاد مقاومتی تنها راه آن است.

در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان جهش تولید نامگذاری شده، وظیفه کارگران و فعالان عرصه تولید سنگین‌تر از دیگر اقشار جامعه است و انتظاری که از این قشر می‌رود این است که با کار و تلاش شبانه روزی و هدفمند در راستای تحقق این خواسته معظم‌له نقش‌آفرینی کنند.

روز کارگر فرصتی است مغتنم برای ارج نهادن به خدمات صادقانه این گروه زحمتکش و بی ادعای جامعه، یقینا رشد و شکوفایی جوامع از دیرباز تاکنون مرهون قدرت و توان و پویایی این خالقان ارزش و شاکران حقیقی نعمات الهی است که با بازوان توانمند خود شکوفایی و رونق اقتصادی را برای آحاد جامعه به ارمغان می‌آورند.

سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز، روز کارگر را به این قشر خدوم و فداکار کشور تبریک و تهنیت گفته و برای آنان از خداوند متعال درخواست صحت و سلامت می کنیم و امیدواریم با تلاش های شبانه روزی کارگران عزیز و ارزشمند استان البرز، همچنین همراهی و همکاري همه مسئولان، امسال شاهد تحقق «جهش تولید» در کشور باشیم.

 

سرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه استان البرز

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۳۲