اخبار

پیام مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت هفته کاروکارگر

پیام مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت هفته کاروکارگر
حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز طی پیامی هفته کار و کارگر را به کارگران وجامعه کار وتلاش استان البرز تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرّحمن الرّحیم

جایگاه کار و کارگر در دین مبین اسلام چنان است که پیامبر عظیم الشأن اسلام دستان یک کارگر را می‌بوسد و می‌فرماید: "این دستی است که آتش جهنم آن را نمی‌سوزاند".

هفته کار و کارگر، تداعی‌گر تلاش، همت و زحمات ارزشمند کارگران سخت‌کوش در عرصه‌های کار وتولید است که با همت و تلاش ستودنی وخستگی ناپذیر در مسیر دست‌یابی به خودکفایی و استقلال کشور، با وجود مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ناجوانمردانه، نویدبخش آینده‌ای روشن برای این مرز و بوم بوده و هموار در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت هدایت روشنگرانه مقام عظمای ولایت گام بر می دارند.

د‌ر سالی که بنا به فرموده مقام معظم رهبری سال ((جهش تولید)) نامگذاری شده است، ضمن تاکید بر ضرورت مشارکت و همکاری این قشر سازنده به عنوان ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی کشور واستان ، تأکید می‌کنم که بدون شک بخش عظیمی از تحقق این شعار بر عهده کارگران خدوم ومتعهد که با خلاقیت و تلاش بی وقفه خود زمینه توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور را فراهم   می آورند.

اینجانب در آستانه آغاز  ماه رحمت و مغفرت، ماه مبارک رمضان، با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام کارگر؛ ضمن تقدیر و تشکر از کارگران و جامعه کار وتلاش متعهد و پرتلاش استان البرز  از زحمات صادقانه آنان در عرصه کار و تلاش و فعالیت استان تقدیر وتشکر نموده وضمن تبریک هفته کارگر ؛ از درگاه خداوند توفیق روز افزون و تندرستی همه تلاشگران کار وتولید استان البرز را مسئلت می‌نمایم.

گفتنی است که از پنجم تا یازدهم اردیبهشت هر سال به نام هفته کار و کارگر نامگذاری شده است.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۹