اخبار

فرمانده لشکر 10 سیدالشهدا (ع)استان البرز : زمان فروپاشی و زوال آمریکا فرا رسیده است

فرمانده لشکر 10 سیدالشهدا (ع)استان البرز : زمان فروپاشی و زوال آمریکا فرا رسیده است
سردار رستمعلی رفیعی فرمانده لشکر عملیاتی 10 حضرت سیدالشهدا (ع) در مراسم بزرگداشت دهه فجر با اشاره به اضمحلال نظام سلطه جهانی گفت : امروز به لطف خداوند زمان فروپاشی و زوال آمریکا فرا رسیده است.

سردار رفیعی  روز دوشنبه در مراسم گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ویژه جامعه کار و تلاش استان البرز اظهارداشت: ملت قهرمان ایران با هدف قراردادن پایگاه نظامی عینالاسد ابهت آمریکا را شکست . 

فرمانده لشکرعملیاتی ۱۰ سیدالشهدا(ع) استان البرز با اشاره به اینکه این روزها ملت ایران در حال و هوای شهادت شهید حاج سپهبد حاج قاسم سلیمانی قرار دارد، گفت:این شهید بزرگوار بارها در تیررس دشمنان قرار گرفت و سرانجام شربت شهادت نوشید.

وی با اشاره به عملیات آزاد‌سازی منطقه شیعه‌نشین فوعه و کفریا و نبل و الزهرا گفت: حاج قاسم ‌عملیات را از فاصله ۱۵۰ متری داعش هدایت می‌کرد. 

سردار رفیعی با بیان اینکه در عملیات محرم 94 که برای آزاد‌سازی منطقه شیعه‌نشین فوعه و کفریا و نبل و الزهرا طراحی شده بود پشت بی‌سیم صدا زدند که حبیب با شما کار دارد، تصریح کرد: قاسم سلیمانی قبل از اینکه نیرو به منطقه وارد شود از سمت دشمن در حال آمدن بود.

فرمانده لشکر‌ 10 سیدالشهدا (ع) استان البرز با بیان اینکه حاج قاسم 21 سال در تیررس آمریکایی‌ها قرار داشت ‌و دشمن از ترس جرات اقدام ‌علیه او را نداشتند، تصریح کرد: حاج قاسم هدایت عملیات را از فاصله 150 متری داعش‌ ‌انجام می‌داد، لذا آمریکا و اسرائیل از سر انفعال، ضعف و ‌زوال ‌حاج قاسم را ترور کرد و بدانیم آمریکا حوزه نفوذ خود را در غرب آسیا از دست داده است.

وی بیان داشت : ملت ایران در سال ۵۷ ماحصل تلاش همه ، انبیا و اولیا خداوند و علما  را به کرسی نشاند، انقلابی که ملت ایران به پیروری رسانده و صاحب آن است برای کار به زمین مانده عاشورا و روهران مکتب امام صادق(ع) است، این انقلاب به بزرگی و عظمت ملت ایران تفسیر می شود.

رفیعی گفت: در زمان پیروزی انقلاب، دشمنان ما می گفتند اینها عده ای از گرسنگان هستند که تحت تاثیر منبری ها و روحانی ها به خیایان آمده اند اما حرف ما در آن دوران استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود و چهل و یک سال است که پای این حرف و شعار خود ایستاده‌ایم.

فرمانده لشکرعملیاتی۱۰ سیدالشهدا(ع) استان البرز بیان داشت: رستاخیز دوباره ملت ایران را پای پیکر پاک شهید سپهبد قاسم سلیمانی دیدیم که در این روز دوباره مردم به میدان و خیابان های تهران آمدند و این حضور از پیش بینی برگزارکنندگان این مراسم نیز عبور کرد، ملت ایران از این جنس هستند.

وی ادامه داد: شرط پای ماندن انقلاب این است که همچون گذشته با همین حرارت در راه انقلاب پیش رویم، آنهایی که پای ملت قرار است بمانند چهل و یک سال است که در گمنامی و دور از شهرت برای ملت عزیزمان فداکاری کرده اند.

سردار رفیعی با بیان اینکه خط انقلاب مشخص است و ادامه دهنده فرهنگ اهل بیت (ع) و مکتب عاشورا است، گفت: عزت، شرف و فوق باوری خود که دشمنان ما آن را باور نداشته اند را نمی فروشیم ، ما فروختنی نیستیم و عقب نشینی نیز نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه با بیان اینکه دشمنان با کج فهمی نمی‌خواهند ملت ما را گروه گروه کنند، افزود: ملت ما پای آرمان های سید الشهدا (ع) است، راه ملت مشخص است و مسیر حق را می رود، دشمنان این را بدانند و به زحمت نیافتند.

۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۲۰:۱۲