اخبار

پیام تسلیت مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی

پیام تسلیت مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی
حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان البرز در پیامی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

منَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا .

از مؤمنان مردانی هستند که به پیمانی که باخدا بسته بودند وفا کردند بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راه‌هستند و هیچ پیمان خود دگرگون نکرده‌اند. (احزاب آیه 23)

خبر شهادت سردار بزرگ سپاه اسلام، حاج «قاسم سلیمانی» به دست نیروهای آمریکای جنایتکار موجی از غم و اندوه در سراسر ایران اسلامی و منطقه ایجاد کرده است.سردارسلیمانی در طول حیات طیبه نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره در میدان جهادومقاومت حضور داشت و لحظه ای دست از مقاومت نکشید .رشادت های این سرباز فدایی اسلام و میهن در جنگ تحمیلی و در نبرد و جهاد  با تکفیری ها و داعش و سایر تروریست های دست پرورده آمریکا، هرگز از یاد مردم قدرشناس ایران اسلامی و ملت های آزادی خواه جهان نخواهد رفت.

بدینوسیله شهادت این مرد بزرگ انقلاب را به پیشگاه حضرت بقیة‌الله ‌ارواحناه فداه (عج)، رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، خانواده بزرگوار این شهید گرانقدر و ملت شریف ایران واستان البرز تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن سردار بزرگ اسلام علو درجات و همنشینی با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را مسئلت داریم.

 

حسین فلاح نژاد،مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز

۱۴ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۴۴