اخبار

آغاز ثبت‌نام جشنواره امتنان از کارگران،گروههای کار وواحدهای نمونه استان البرز

آغاز ثبت‌نام جشنواره امتنان از  کارگران،گروههای کار وواحدهای نمونه استان البرز
حسین فلاح نژاد سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از آغاز ثبت نام سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید (کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه) استان از تاریخ 20 مهرماه الی 20 آبان 98 خبر داد.

سرپرست اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان در خصوص این جشنواره اظهار کرد: این جشنواره امسال با هدف شناسایی و تجلیل از نیروهای کار مولد، متخصص، مخترع، مبتکر و همچنین به منظور اشاعه فرهنگ کار و تلاش ،‌رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران در جامعه کار و تولید درسه بخش خدمات، صنعت و کشاورزی و در دوسطح ملی و استانی برگزار می شود.

وی با اشاره به نحوه ثبت نام در این جشنواره گفت:کارگران، گروه‌های کار و واحد‌های نمونه استان البرز می توانند از تاریخ بیستم مهرماه تا بیستم ابان ماه سالجاری(1398) با مراجعه به سامانه جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

فلاح نژاد اضافه کرد :  تمام کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی استان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام کارگران و گروه کار نمونه  خوددر سامانه امتنان اقدام نمایند.

سرپرست اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز با اشاره به  شاخص‌های معرفی و ارزیابی کارگر، گروه و واحدهای نمونه، ادامه داد: ارائه شیوه‌های نوین در کار، اختراع، ابتکار(ساخت قطعه، دستگاه یا اصلاح فرآیند تولید) و یا راه‌اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی سازی دانش و فن‌آوری، خدمات تولید محصول در جهت کاهش هزینه‌ها و افزایش راندمان تولید و صرفه‌جویی ارزی و ریالی، افزایش بهره‌وری و کیفیت نسبت به نمونه‌های داخلی و خارجی، افزایش رفاه یا رضایت مشتری و کاهش هزینه های مشتری پس از ارائه خدمات، افزایش میزان تولید در زمان مشخص و صرفه‌جویی در نهادهای تولید نسبت به ساله های گذشته از معیارهای انتخاب نمونه ها در سی ویکمین ‌امین جشنواره امتنان است .

وی در ادامه با بیان اینکه منتخبین استانی پس از داوری و مشخص شدن به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای رقابت در سطح ملی معرفی می شوند، خاطرنشان کرد: لازم است واجدین شرایط به کلیه سوالات مندرج در پرسشنامه های سایت را با نهایت دقت پاسخ داده و مستندات مورد نظر را در سامانه پیوست کنند.

فلاح نژاد افزود : ثبت نام کنندگان و واجدین شرایط جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانند در استان به مدیریت امور اجتماعی ورفاه اداره کل تعاون، کار و رفاه  اجتماعی استان البرز و در شهرستان‌های تابعه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان محل کارگاه یا واحد تولیدی خود مراجعه نمایند.

 

۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۰۰