اخبار

اجرای برنامه خودارزیابی عملکرد ادارات تابعه شهرستانی اداره کل در سه ماهه اول 98

اجرای برنامه خودارزیابی عملکرد ادارات تابعه شهرستانی اداره کل در سه ماهه اول 98
برنامه خودارزیابی عملکرد ادارات تابعه شهرستانی اداره کل در سه ماهه اول 98 با حضور اعضای تیم ارزیابی عملکرد اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از تاریخ 12 تا 23 تیرماه اجرایی و انجام پذیرفت.

در این ارزیابی که توسط کمیته ارزیابی عملکرد اداره کل صورت پذیرفت ؛از عملکرد کلیه ادارات تابعه شهرستانی در حوزه های مختلف از جمله روابط کار ، اشتغال و کارآفرینی ، تعاون ، امور اجتماعی و اجرای حقوق شهروندی در ادارات بازدید شد.

هدف از این ارزیابی ها شناخت نقاط قوت و ضعف حوزه های گوناگون در راستای رفع مشکلات و افزایش تعامل در جهت رسیدن به بهره وری حداکثری می باشد که در بازه زمانی سه ماهه وفصلی در این اداره کل انجام می پذیرد.

حسین فلاح نژاد مسئول کمیته خودارزیابی اداره کل در خصوص اقدامات این کمیته اظهار داشت : در طی برنامه زمانبندی شده و نیز شاخص های تعیین شده عملکرد ادارات تابعه ،این تیم بازرسی در بررسی ها در جریان مسائل و مشکلات موجود در ادارات تابعه قرار گرفته و در صورت مشاهده نقص یا اشکالات اجرایی، راهکارهای مناسب جهت تسهیل و رفع مشکلات موجود ارائه می گردد و در جهت بهبود امور اصلاحات لازم صورت می پذیرد.

وی در خصوص اهمیت این ارزیابی ها تصریح کرد :خود ارزیابی عملکرد  ارتقاء سطح رضایت جامعه هدف و مردم منطقه واستان را به دنبال خواهد داشت و ما تمام سعی و تلاش خود را در جهت خدمت رسانی به مراجعین انجام داده و تلاش می نماییم تا این امر را در تمامی بخش ها پیاده سازی کنیم
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴