اخبار

ثبت نام سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان البرز آغاز شد

ثبت نام سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان البرز آغاز شد
مهندس اسماعیل خلیلی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز از آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان البرز از تاریخ 8خرداد ماه جاری لغایت ۳۱ تیرماه امسال خبر داد.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان درادامه با تشریح فرایند ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان البرز در سه بخش خدمات، کشاورزی و صنعت اظهار داشت: از آنجاییکه یکی از برنامه های مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به رسالت و وظایف آن، انجام فعالیتهای بنیادی در خصوص توسعه و ترویج کارآفرینی می‌باشد. بدین منظور هرساله این وزارتخانه با هدف شناسایی کارآفرینان در سراسر کشور و انتخاب کارآفرینان برتر و معرفی آنان به عنوان الگوهای برتر به آحاد جامعه خصوصا جوانان، اقدام به برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر می نماید.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری جشنوارۀ کارآفرینان برتر شناسایی و انتخاب افرادی است که تلاش های آنها توانسته است تحول قابل توجهی بر صنعت پیرامون آنها ایجاد کند اظهار داشت : مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره شامل توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر استانی و کشوری و معرفی آنان به عنوان الگو به آحاد جامعه به ویژه جوانان، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی، ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کار و کسب، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور، ترویج فرهنگ کار، کارآفرینی و تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم سازی کشور می باشد که می توان از آن نام برد .

وی در ادامه افزود: کارآفرینان به منظور شرکت در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان می توانند جهت ثبت نام از تاریخ 8 خرداد لغایت 31 تیر ماه 98 به سامانه جشنواره کارآفرینان برتر به آدرس اینترنتی WWW.KARAFARINANEBARTAR.IR  مراجعه نمایند.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز همچنین تاکید کرد: کارآفرینان استان برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانند به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز واقع در میدان آزادگان، بلوار امام رضا(ع)، خیابان اردلان 3، طبقه سوم ،مدیریت اشتغال و کارآفرینی مراجعه نموده ویا با شماره تلفن 32128000 داخلی 458 تماس حاصل نمایند.

 

۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۸