اخبار

اولین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز برگزار شد.

اولین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز برگزار شد.
اولین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز با حضور مهندس خلیلی مدیرکل ومدیران وروسای ستادی واجرایی اداره صبح روز یکشنبه 15 اردیبهشت در سالن کنفرانس برگزار شد.

مهندس خلیلی در ابتدای این جلسه با تبریک حلول ماه مبارک رمضان ، این ماه را ماه نزول کلام الهی ، ماه خدا وقران عنوان نموده وگفت : حلول ماه مبارک رمضان فرصتی معنوی برای بهره گیری از فیوضات الهی و تزکیه روح مومنان همراه با انفاق و حفظ شعائر اخلاقی واسلامی است وچقدر پسندیده است تا همگان با تلاوت کلام خداوند وتوجه به معانی آن از گناهان بویژه گناهان زبانی دوری نمایند زیرا ماه رمضان ماهی است که مردم در امن وپناه الهی دارای آرامش هستند وبواسطه این ماه جرم و تخلف در جامعه کمتر صورت می پذیرد.

وی همچنین در ادامه از تلاشهای همکاران وروسای ومدیران این اداره کل در جهت برگزاری برنامه های بزرگداشت هفته کارگر تشکر نموده و گفت : کارگران قشر زحمتکش جامعه بوده و مجموعه وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی باید در جهت رفاه و مشکلات این عزیزان همواره تلاش نموده و بعنوان مسئول خود را موظف ومکلف به رفع نیازهای مردم نماید و این دستگاه باید همواره ملجا وپناهی برای رفع نیازها و مشکلات مردم باشد.

وی در ادامه افزود : ما باید بعنوان کارگزار دولت باید همواره مسئولانه به وظایف خود نگاه کنیم زیرا ما مامور و معذور نیستیم بلکه در منصب ومسئولیت خود مامور و مسئول هستیم  و همه ما باید به کار وخدمتگزاری به مردم به عنوان تکلیف نگریسته  و اکنون نیز در ماه رمضان فرصتی برای گسترش نیکی ها و انفاق در هر شکل ممکن است که البته والاترین انفاق و تکلیف در مسئولیتی که برای ما بعنوان کارگزاران دولت وجود دارد حل مشکلات مردم وخدمت خالصانه به آنان با نگاه مسئولانه به وظایف می باشد.

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البر همچنین در سخنان خود حضور قومیتهای مختلف در استان را یک فرصت مناسب برای توسعه بیشتر استان ونیز بستری برای همدلی های بیشتر با افکار و نگرشهای متفاوت برای اعتلای کشور واستان دانست وبر احترام و توجه به این مساله تاکید نمود وگفت : همگان باید همواره در هر قوم وزبان  وعقیده به نظام و این انقلاب وآرمانهای شهدا در هر جایگاهی وفادار ومتعهد بوده وبا اخلاق انسانی واسلامی در جهت ایجاد امید در میان مردم تلاش نمایند واین وظیفه برای روسا ومدیران نیز در جهت خدمت به مردم اهمیت بیشتری می یابد.

وی همچنین ارزیابی عملکرد این اداره کل در سال 97 را با توجه به امتیازات اعلام شده از سوی نهادهای مرتبط در وزارت متبوع واستان بویژه در شاخصهای اختصاصی عملکرد ونیز شاخصهای عمومی بسیار خوب توصیف نموده و از زحمات همکاران در جهت تحقق شاخصها ورضایتمندی مردم  تقدیر وتشکر نمود.

مهندس خلیلی همچنین بر اجرای آموزشهای تخصصی برای بازرسان کار در جهت  کاهش حوادث ناشی از کار  در سالجاری ورعایت اصول ایمنی  وحفاظتی در کار در کارگاههای های ریسک و نظارت موثر بر این کارگاهها از سوی بازرسان تاکید نمود.

وی همچنین از اجرای برنامه های جدید در این اداره کل در سالجاری برای بهبود خدمات رسانی به مردم وجامعه کار وتولید وتعاونی استان خبر داد و از همکاران خواست برای تحقق شعار سال و رونق تولید و نیز تحقق اهداف ابلاغی وزارت متبوع و استان نهایت تلاش خود را بکار بندند.

 در ادامه این جلسه نیز مدیران ورسای ادارات در خصوص برنامه های ومسائل حوزه مسئولیت خود مواردی را بیان کرده وپیشنهاداتی برای بهبود فعالیتهای خدمات رسانی به مردم منطقه عنوان نمودند.

 

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۰۸