اخبار

آخرین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرزدر سالجاری برگزار شد.

آخرین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرزدر سالجاری  برگزار شد.
آخرین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز با حضور مهندس خلیلی مدیرکل تعاون ،کار ورفاه صبح روز سه شنبه 21 اسفند ماه در اداره کل برگزار گردید.

مهندس خلیلی در ابتدا ضمن تبریک ایام رجب ومیلاد با سعادت  حضرت علی (ع) و حلول سال جدید ، تغییر فصول  را نشانه ای از تغییر در احوال و کردار ادمی دانسته وگفت : از تغییر و تحولات در طبیعت باید انسان در وجود خود تحول ایجاد کند و کینه ها و کدورتها را کنار گذاشته و دوستی و محبت را در جامعه  و بین همگان گسترش دهد زیرا فرصت ها همچنان مانند فصول در حال گذر هستند، بنابراین انتظار می رود افراد با بهار طبیعت از این فرصت در جهت رشد و تعالی روح خود را استفاده کنند چرا که عمر انسان بسیار کوتاه است وباید در جهت خدمت به مردم از این موهبت استفاده نماید.

وی در ادامه ضمن تقدیر از تلاش یکساله همکاران در جهت  کسب موفقیتهای اداره کل و انجام خدمات به مردم افزود : در حال حاضر با توجه به شرایط امروز اقتصادی جامعه از مدیران و روسای این اداره انتظار می رود بویژه در پایان سال در خصوص حل مشکلات کارگران و وضعیت معیشتی کارگران در واحدهای تولیدی به کارفرمایان تاکیدات لازم را بنمایند تا اگر معوقاتی از کارگران باقی مانده پرداخت نمایند.

وی با تاکید بر اینکه ما بعنوان مسئول باید درد جامعه را احساس کنیم گفت : ما بعنوان مدیر ومسئول نباید در اجرای مسئولیتهای خود بگوییم مامور ومعذور هستیم بلکه ما برای حل مشکلات مردم مامور مسئول هستیم وباید درد ها ومشکلات انها را رفع نماییم زیرا این نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه خون شهدا بنا شده وما باید در مقابل انان پاسخگوی مردم بوده و مشکلات انان را حل نماییم.

مهندس خلیلی ادامه داد : باید ما بعنوان مسئول با دل وجان در مسئولیتهای خود خدمت نماییم ودر رفع مشکلات قشر کارگر نهایت تلاش وتوان خود را بکار گیریم و در حوزه روابط کاربه نحوی سازش را برقرار نماییم تا کارگران به در پایان سال به حقوق خود برسند و مطمئنا این رضایت مردم رضایت خداوند را در پی خواهد داشت.

وی در ادامه با اشاره به موفقیتها اداره کل در کسب رتبه های برتر و فعالیتهای خوب در حوزه های مختلف گفت : در این اداره کل کارهای خوبی صورت می گیرد که برآیند آن باید ارائه گزارشات از مجموعه فعالیتها به مقامات مسئول در وزارت متبوع واستان باشد و لازمه این کار توجه جدی همکاران به مستند سازی فعالیتهای اداره کل در سال و ارائه به مسئول ارزیابی عملکرد اداره جهت تهیه گزارشات لازم به مقامات می باشد.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خاطر نشان کرد :همگان در هر مسئولیتی در اداره کل باید تلاش کنند تا با هدفگذاری مناسب فعالیتهای این مجموعه به ثمر بنشیند زیرا هر زمان موضوعات را در اداره کل جدی دنبال نماییم به نتایج مطلوب خواهیم رسید .

وی همچنین از فعالیتهای مهم اداره کل در سالجاری افزایش تعداد تشکلات کارگری در استان را نام برده وگفت :خوشبختانه  با تلاشهای صورت گرفته همکاران تشکلات تعداد شوراهای اسلامی کار از 35 به 90 شورا رسیده است واین موفقیتها نشان میدهد که اداره کل در هر حوزه که ورود نموده توانمند بوده و ان حوزه را رونق داده است .امروز حوزه روابط کار از افتخارات این مجموعه است بویژه در نحوه وزمان رسیدگی ها واستناد به قوانین وآرای با کیفیت زحمات بسیاری کشیده شده است همچنین در سایر بخشها نیز توفیقات خوبی حاصل شده که نتیجه تلاش جمعی مسئولین و همکاران می باشد.

مهندس خلیلی خطاب به روسا ومدیران بیان داشت : مسئولین خردورزان وعقلای یک سازمان هستند  وهمه باید نقش خدمتگزاری در مسئولیتهای خود را ایفا نمایند وهر کجا احساس نیاز نمایند باید کارشناسان را هدایت وراهنمایی نموده تا سازمان اصلاح گردیده وفضای خدمتگزاری مطلوب و پر ثمر باشد.

مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی همچنین در ادامه سخنان خود در خصوص مسائل اداری ،اعتباری و کارشناسی مطالبی را جهت روسا عنوان داشت و مدیران وروسای ادارات ستادی وتابعه شهرستانی نیز مسائل حوزه خود در سالی که گذشت را بیان نموده و از زحمات مدیرکل در جهت هدایت وساماندهی فرایندها و خدمات وفعالیتهای اداره کل تقدیر وتشکر نمودند.

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۴۶