اخبار

آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره ملی تعاونگران برتر استان البرز

آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره ملی تعاونگران برتر استان البرز
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره ملی تعاونگران برتر در این استان از تاریخ 24 خرداد لغایت 16 تیرماه سالجاری خبر داد.

مهندس اسماعیل خلیلی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز در خصوص اهداف این جشنواره اظهار داشت: این جشنواره در راستای شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم نمودن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی و نمونه‌پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی در کل کشور، با حضور مقامات برجسته کشوری، تعاونگران، پیشکسوتان و مدیران ارشد بخش تعاونی در شهریور ماه سال 1397برگزار خواهد شد.
وی در خصوص نحوه ثبت نام تعاونگران استان در این دوره از جشنواره تعاونیهای برتر بیان داشت: علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند از 24 خردادماه جاری تا 16 تیرماه سالجاری با مراجعه به آدرس اینترنتی  www.taavonibartar.ir  ثبت نام نمایند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز ادامه داد: در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر، گرایش صنایع دستی نیز به مجموعه گرایش های شغلی تعاونی ها اضافه شده است.
خلیلی  تصریح کرد: هدف از انتخاب تعاونی‌های برتر، دستیابی به توسعه و ترویج فرهنگ تعاون در جامعه، معرفی توانمندی های بخش تعاون به اقشار مختلف جامعه و مسئولان، ارج نهادن به زحمات تلاشگران بخش تعاون و ارتقای جایگاه و اهمیت تعاون و مشارکت در جامعه است.
وی گفت: ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضای خانواده بزرگ تعاون، تشویق و ترغیب فعالیت های تولیدی، توزیعی و خدماتی در مناطق مختلف، معرفی الگوهای عملی موفق تعاونی برای بهره‌گیری سایر تعاونی‌ها از روش‌ها، دستورالعمل‌ها و ابزارهای مدیریتی، تولیدی و نمونه های موفق با هدف تقویت وضعیت خود و ایجاد فضای مناسب برای انتقال دانش رسمی و بومی در تعاون و توسعه مشارکت‌های مردمی از دیگر اهداف این جشنواره است.

۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴